Kajaku noma

Nobrauciens ar kajakiem pa Rojas upi var būt jauka alternatīva, kad atpūta pie jūras sāk iezīmēt garlaicības pazīmes, vai arī Saule aizslēpusies aiz mākoņa. Arī pieredzējušiem laivotājiem Roja sagādās patīkamus pārsteigumus. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga un pa ceļam varēsiet vērot neskartu dabu, baudot svaigu priežu un egļu koku smaršu. Upe ir draudzīga laivotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. Piemērots brauciens gan pieredzējušiem laivotājiem, gan pašiem iesācējiem. Šis būs īsts piedzīvojums!

Nomai pieejami kvalitatīvi un ērti divvietīgie kajaki ar papildus iespēju ievietot bērnu sēdeklīti (bez papildus maksas). Nomas cenā ietilpst arī ūdensizturīga soma mantām un peldvestes. Ir iespēja pie mums iznomāt kajaku un doties savos piedzīvojumos pašiem, savukārt laivošana pa Rojas upi vai inventāra iznomāšana jāpiesaka iepriekš (vēlams vismaz iepriekšējā dienā, bet aktīvās sezonas laikā pēc iespējas laicīgāk). Transportēšanas izdevumi Rojas upes distancēs iekļauti nomas cenā, ja tiek iznomāti vismaz divi kajaki.

Cenas:

Kajaku noma /cenā ietilpst bērnu sēdeklītis (pēc nepieciešamības), ūdens izturīga soma personīgajām mantām un peldveste/:

  • ½ stunda – 5 EUR
  • 1 stunda – 10 EUR, katra nākamā stunda – 7 EUR
  • kajaka noma uz dienu (12 stundas) - 30 EUR
  • kajaka noma uz diennakti – 35 EUR
  • katras nākamās diennakts cena – 20 EUR

Piedāvājam arī kajaku aiztransportēšanu uz sekojošiem maršrutiem Rojas upē:

Sākumpunkts "Rude" - distances garums 13 km, brauciena ilgums 5-7 stundas;

Sākumpunkts "Žocene" - distances garums 9 km, brauciena ilgums 2-3 stundas.

Brauciena ilgums atkarīgs no ūdens līmeņa upē. Pavasarī upe ir straujāka un ūdens līmenis ir augstāks nekā vasarā, tādēļ norādītie distances laiki ir aptuveni.

  • kajaka noma - 30 EUR/kajaks
  • transportēšanas maksa - iekļauta cenā
  • iznomājot tikai 1 kajaku - papildus 10 eur transportēšanas izdevumi

Rezervēt kajaku vai uzdot jautājumus:

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.