SUNSET SUP PARTY

Vasara ir īstais laiks, lai nodotos piedzīvojumiem uz ūdens. Saulrieti Rojas pludmalē ir fantastiski skaisti. Un dārza ballītes ar gardiem ēdieniem un labu mūziku foršā kompānijā, - perfekta kombinācija. Tādēļ SPURA to visu apvienojusi vienā vakarā - šī būs superīga šīs vasaras SUP piedzīvojumu ballīte!

PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

 • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru, peldveste;
 • ūdensizturīga soma;
 • garais hidrotērps;
 • aptuveni 2 stundas ilga supošana;
 • kopēja instrukcija un individuāla apmācība;
 • foto no pasākuma;
 • grill party (burgeri u.c. gardumi);
 • forša mūzika un ballīte noslēgumā.

Cena 30 EUR no personas.

Sava dalība pasākumā ir obligāti jāpiesaka iepriekš!

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Šis piedzīvojums nav sacensības, un lielākoties visi dalībnieki būs iesācēji vai vidēja sagatavotības līmeņa airētāji. Sākumā būs kopīga instrukcija. Saņemsi arī individuālu apmācību. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Ar augstu atbildības sajūtu uzņemsimies rūpes par Tavu drošību uz ūdens, jo instruktors dosies līdzi laivā. Protams, tiem, kuri vēlas supot paši, bez instruktora un citu dalībnieku klātbūtnes, šāda iespēja netiks liegta.

PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

Pasākumā ierašanās laiks norādīts 30 minūtes pirms došanās ūdenī, lai vari paspēt pārģērbties hidrotērpā, kuru Tev izsniegsim, kā arī parakstīt drošības instrukcijas uz ūdens. Supošanas ilgums aptuveni 2 stundas. Pēc tam ierēķini vēl laiku kopīgai uzkodu baudīšanai, ko būsim sarūpējuši.

Kopējais pasākuma garums – 4 stundas.

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

 • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
 • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli, ja vēlies;
 • siltu plediņu un drēbes, kurās pārģērbties pēc supošanas.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, protams, pasākumu pārceļam uz citu Tev izdevīgu dienu vai arī, gadījumā, ja esi jau iemaksājis naudu, to pilnībā atgriežam. Pasākums notiks arī lietus (bet ne stipru lietusgāžu) un noteikti notiks apmākušos laikapstākļu gadījumā. Pasākumu varam pārcelt arī supošanai nepiemērota vēja dēļ (īpaši attiecas uz piedzīvojumiem jūrā). Par jebkurām izmaiņām, mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Iemaksāt drošības naudu par dalību piedzīvojumā nav nepieciešams. Mēs Tev uzticamies! Tādēļ īpaši aicinām plānu maiņas gadījumā, mūs pēc iespējas laicīgāk brīdināt, lai varētu atrast kādu citu, kurš piedzīvojumā dosies Tavā vietā. 

Ir iespēja piedzīvojumu rezervēt privāti. Ja vēlies, droši jautā par iespējām!

Iespējams līdzi ņemt arī bērnus, par to iepriekš mūs informējot. Bērniem līdz 6 gadu vecumam pasākums ir bez maksas. No 6 gadu vecuma, par papildus personu uz SUP dēļa, dalības maksa ir 10 EUR (cenā ietilpst peldveste, hidrotērps, uzkodas).

DALĪBA AR SAVU SUP DĒLI

Mūsu piedzīvojumos vari piedalīties ar savu SUP dēli. Ar savu SUP dēli dalība pasākumā ir 20 EUR. 

TIKŠANĀS VIETA

Tiekamies Jūras ielā 1A, Rojā. Maršruts sāksies Rojas upē, tad izsuposim cauri Rojas ostai moliem, un ballīti turpināsim atpakaļ Spuras bāzē. Nepiemērota vēja dēļ, pasākuma maršruts tiks nedaudz mainīts, bet tādā gadījumā, tas būs kā brīnišķīgs pārsteigums un piedzīvojums! 

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!