Koncerti uz SUP

Sadarbībā ar mūziķiem un māksliniekiem, radām neaizmirstamas sajūtas. Meža ieskauti, upes vidū, prom no civilizācijas.. Maģiski! Izbaudi mirkli un izdzīvo kādu no meža stāstiem, kurus radīsim kopā uz dabas koncertzāles skatuves.

PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

  • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru vai divvietīgs kajaks (pēc izvēles), peldveste, ūdensizturīga soma; 
  • koncerts;
  • kāds pārsteigums Spuras gaumē.

Sava dalība pasākumā ir obligāti jāpiesaka iepriekš!

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Šis piedzīvojums nav sacensības, un lielākoties visi dalībnieki būs iesācēji vai vidēja sagatavotības līmeņa airētāji. Sākumā būs kopīga instrukcija. Saņemsi arī individuālu apmācību. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Ar augstu atbildības sajūtu uzņemsimies rūpes par Tavu drošību uz ūdens, jo instruktors dosies līdzi laivā. 

PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

Pasākumā ierašanās laiks norādīts vismaz 30 minūtes pirms došanās ūdenī, lai vari paspēt parakstīt drošības instrukciju uz ūdens. Brauciens līdz koncerta vietai ir aptuveni 30 minūtes ar SUP dēli vai kajaku. Koncerta ilgums aptuveni stunda. Pēc tam ierēķini vēl laiku kopīgai  after party ballītei Spuras bāzē.

Kopējais pasākuma garums – 4 stundas.

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

  • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
  • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli vai, piemēram, siltu tēju;
  • siltu plediņu un drēbes, kurās pārģērbties pēc supošanas.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

Pasākums notiks arī lietus (bet ne stipru lietusgāžu) un noteikti notiks apmākušos laikapstākļu gadījumā. Par jebkurām izmaiņām, mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Biļetes uz koncertu ir jāiegādājas iepriekš. Pēc rēķina apmaksas, nosūtīsim biļetes ar detalizātāku informāciju par pasākuma norisi.

Iespējams līdzi ņemt arī bērnus, par to iepriekš mūs informējot. Bērniem līdz 6 gadu vecumam pasākums ir bez maksas. 

TIKŠANĀS VIETA

Tiekamies Jūras ielā 1A, Rojā. Maršruts sāksies Rojas upē un suposim / laivosim upei uz augšu. Koncerts notiks mežā un to varēs vērot tikai no peldierīcēm.

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.