Ar SUP pa Rojas up'

Iespējams piedzīvojumu rezervēt arī individuāli - minimālais SUP skaits 4. No 1 - 3 SUP, papildus 10 eur transportēšanas izmaksas. Šo braucienu nepieciešams rezervēt iepriekš.

Rojas upe būs patīkams atklājums jaunu supošanas maršrutu meklētājiem. Upe ir šaura, straume ir neliela, līdz ar to airēt ir viegli - tā ir piemērota supošanas iesācējiem. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga. Upe ir draudzīga supotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. Šis būs īsts piedzīvojums!


PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

 • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru, peldveste;
 • ūdensizturīga soma telefonam;
 • aptuveni 3 stundas ilga supošana;
 • kopēja instrukcija un individuāla apmācība;
 • transports atpakaļ līdz sākuma punktam Žocenē.

Cena 15 EUR no personas.

No 1-3 SUP papildus transportēšanas izmaksas 10 EUR no kompānijas.

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Sākumā novadīsim instrukciju un Jūs apmācīsim. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Turklāt Rojas upē nav straumju, tā ir ļoti lēna un mierīga, tās krasti ir līkumaini un šauri. Upe nav dziļa. 

 IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

 • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
 • ja izvēlēsies SUPot ar drēbēm, iesakām līdzi paņemt sausu apģērbu;
 • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli, kā arī maizītes vai kādu citu našķi, ja vēlies. Brauciena laikā Jūs sagaida labiekārtotas piknika vietas, tikai atgādinām - ko atnesi, to aiznes!

  Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolām dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

  SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, lūdzam iepriekš mūs brīdināt, ja tomēr neieradīsieties uz pasākumu. Supot ir iespējams lietus laikā, bet stiprā vējā to nerekomendējam darīt (īpaši bīstami stiprā vējā ir supot jūrā). Par jebkurām iespējamām izmaiņām mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj arī mums savus kontaktus. 

  PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

  Kopējais pasākuma garums – 3 stundas un 30 minūtes.

  TIKŠANĀS VIETA

  Tiekamies Spuras bāzē - Rojā, Jūras ielā 1A, pēc tam nogādāsim Jūs un inventāru līdz supošanas sākumpunktam Žocenē. Savu automašīnu droši varēsi atstāt Spuras bezmaksas stāvlaukumā Rojā.

  PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

  Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!