Piedzīvojums pa Irbes upi

Iespējams pasākumu rezervēt arī individuālai kompānijai - minimālais SUP skaits - 20.

Piedzīvojumu sāksim pie Irbenes radioteleskopa un beigsim pie Miķeļtorņa. Irbes upe ir fantastiska ar tai raksturīgiem smiltājiem, kas veidojušies ledus laikmeta beigu posmā un vēlāk vēji izveidojuši kāpas. Apkārtne ir neskarta un tīra. Kopējais distances garums ir 13 km, kuri pieveicami aptuveni 3 stundās.

 PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

  • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru, peldveste;
  • ūdensizturīga soma mantām;
  • aptuveni 3-4 stundas ilga supošana;
  • kopēja instrukcija un individuāla apmācība;
  • transports atpakaļ līdz piedzīvojuma sākumpunktam.

Cena 30 EUR no personas.

Sava dalība pasākumā ir obligāti jāpiesaka iepriekš!

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Šī distance ieteicama tiem, kas jau pāris reizes, vai vismaz vienu reizi, ir kāpuši uz SUP dēļa. Šis piedzīvojums nav sacensības, un lielākoties visi dalībnieki būs iesācēji vai vidēja sagatavotības līmeņa airētāji. Sākumā būs kopīga instrukcija. Saņemsi arī individuālu apmācību. Ar augstu atbildības sajūtu uzņemsimies rūpes par Tavu drošību uz ūdens, jo instruktors piedzīvojumā dosies līdzi. 

PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

Pulcēšanās starta vietā ir plkst. 11:00. Pasākuma ierašanās laiks norādīts 30 minūtes pirms došanās ūdenī, lai vari paspēt sagatavoties braucienam, kā arī parakstīt drošības instrukcijas uz ūdens, kas nozīmē, ka aptuveni plkst. 11:30 būsim gatavi sākt braucienu. Šīs distances garums ir aptuveni 13 km, supošanas laiks aptuveni 4 stundas. 

Kopējais pasākuma garums – 6 stundas.

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

  • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
  • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli un kādu kārumu enerģijai;
  • siltas maiņas drēbes, kurās pārģērbties pēc supošanas.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, protams, pasākumu pārceļam uz citu dienu vai arī, gadījumā, ja esi jau iemaksājis naudu, to pilnībā atgriežam. Pasākums notiks arī lietus (bet ne stipru lietusgāžu) un noteikti notiks apmākušos laikapstākļu gadījumā. Pasākumu varam pārcelt arī supošanai nepiemērota vēja dēļ. Par jebkurām izmaiņām, mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Iemaksāt drošības naudu par dalību piedzīvojumā nav nepieciešams. Mēs Tev uzticamies! Tādēļ īpaši aicinām plānu maiņas gadījumā, mūs pēc iespējas laicīgāk brīdināt, lai varētu atrast kādu citu, kurš piedzīvojumā dosies Tavā vietā. 

Ir iespēja piedzīvojumu rezervēt privāti. Ja vēlies, droši jautā par iespējām!

Iespējams līdzi ņemt arī bērnus, par to iepriekš mūs informējot. Bērniem līdz 6 gadu vecumam pasākums ir bez maksas. No 6 gadu vecuma, par papildus personu uz SUP dēļa, dalības maksa ir 10 EUR (cenā ietilpst peldveste, hidrotērps, pikniks). Lūdzam iepriekš mūs pabrīdināt, ja līdzi būs mazais dalībnieks, lai varam laicīgi sarūpēt nepieciešamo inventāru.

DALĪBA AR SAVU SUP DĒLI

Mūsu piedzīvojumos vari piedalīties ar savu SUP dēli. Ar savu SUP dēli dalība pasākumā ir 15 EUR.

TIKŠANĀS VIETA

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!