Saullēkts jūrā

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais SUP skaits - 10.

Noķer adrenalīnu un piedzīvo neaizmirstamas sajūtas uz SUP jūrā! Vasaras saullēkti jūrā ir fantastiski. Zvejnieki ar zvejas kuģiem dodas zvejā, kaiju dziesmas un jūras smarža... Tas viss un vēl vairāk sagaida Tevi piedzīvojumā. Šī piedzīvojuma unikalitāte ir iespēja izsupot cauri Rojas ostai instruktora pavadībā, izbraucot cauri Rojas moliem. Elpu aizraujošas sajūtas tiek garantētas!

PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

  • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru, peldveste;
  • ūdensizturīga soma;
  • aptuveni 2 stundas ilga supošana;
  • kopēja instrukcija un individuāla apmācība.

Cena 15 EUR no personas.

Iespēja iepriekš pasūtīt brokastis SPURA Cafē.

Sava dalība pasākumā ir obligāti jāpiesaka iepriekš!

SUP piedzīvojumu noma Spura

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Šis piedzīvojums nav sacensības, un lielākoties visi dalībnieki būs iesācēji vai vidēja sagatavotības līmeņa airētāji. Sākumā būs kopīga instrukcija. Saņemsi arī individuālu apmācību. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Ar augstu atbildības sajūtu uzņemsimies rūpes par Tavu drošību uz ūdens, jo šajā braucienā instruktors dosies līdzi laivā. 

PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

Kopējais pasākuma garums – 3 stundas.

IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

  • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
  • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli, ja vēlies;
  • siltu plediņu un drēbes, kurās pārģērbties pēc supošanas.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, protams, pasākumu pārceļam uz citu Tev izdevīgu dienu vai arī, gadījumā, ja esi jau iemaksājis naudu, to pilnībā atgriežam. Pasākums notiks arī lietus (bet ne stipru lietusgāžu) un noteikti notiks apmākušos laikapstākļu gadījumā. Pasākumu varam pārcelt arī supošanai nepiemērota vēja dēļ (īpaši attiecas uz piedzīvojumiem jūrā). Par jebkurām izmaiņām, mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Iemaksāt drošības naudu par dalību piedzīvojumā nav nepieciešams. Mēs Tev uzticamies! Tādēļ īpaši aicinām plānu maiņas gadījumā, mūs pēc iespējas laicīgāk brīdināt, lai varētu atrast kādu citu, kurš piedzīvojumā dosies Tavā vietā. 

Iespējams līdzi ņemt arī bērnus, par to iepriekš mūs informējot. Bērniem līdz 6 gadu vecumam pasākums ir bez maksas. No 6 gadu vecuma, par papildus personu uz SUP dēļa, dalības maksa ir 10 EUR.

DALĪBA AR SAVU SUP DĒLI

Mūsu piedzīvojumos vari piedalīties ar savu SUP dēli. Ar savu SUP dēli dalība pasākumā ir 10 EUR. Ja esi iegādājies Anomy SUP dēli pie mums, dalība visos mūsu organizētos pasākumos ir bez maksas!

TIKŠANĀS VIETA

Tiekamies Jūras ielā 1A, Rojā. Maršruts sāksies Rojas upē, tad izsuposim cauri Rojas ostai moliem. 

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.