Saullēkts Engures ezerā

SUP Engures ezers

Iespējams piedzīvojumu rezervēt arī individuāli - minimālais SUP skaits - 12.

Engures ezers ir brīnišķīgs - tas ir unikāls ar savvaļas zirgiem un govīm, kas brīvā dabā ganās apkārt ezeram. Ezerā mīt tūkstošiem putnu, ir vairākas saliņas. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Turklāt saullēktu sagaidīt uz SUP dēļa būs neaizmirstami! 

Saulriets Engures ezerā

SUP noma Engures ezerā

Iespējams piedzīvojumu rezervēt arī individuāli - minimālais SUP skaits - 12 (sākot no 18.jūnija).

Engures ezerā ir fantastiskākie saulrieti. Ezerā ūdens iekrāsojas visās varavīksnes krāsās. Brīvā dabā ezeram apkārt ganās govis un zirgi. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Neaizmirstams piedzīvojums garantēts!

vairāk info

Saullēkts Jūrā

SUP noma SPURA

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 10. 

Noķer adrenalīnu un piedzīvo neaizmirstamas sajūtas uz SUP jūrā! Vasaras saullēkti jūrā ir fantastiski. Zvejnieki ar zvejas kuģiem dodas zvejā, kaiju dziesmas un jūras smarža... Tas viss un vēl vairāk sagaida Tevi piedzīvojumā.

vairāk info

Saulriets jūrā

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli. 

Vasaras vakaros jūra nereti ir gluda kā spogulis. Saule noriet aiz priežu galotnēm, jūra iekrāsojas rozā krāsā. Jūras un priežu meža smarža, neizmirstams saulriets un ugunskurs, pie kura kopīgi pasēdēsim un uzcepsim desiņas. Un vēl, un vēl, un vēl...

vairāk info

SUP piedzīvojums pa RINDAs upi

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 20. 

Suposim no Rindas ciema līdz Irbes upei. Piedzīvojumu beigsim Irbes upē, pie Irbenāja radioteleskopa. Rindas upe ir šaura, interesanta, ar mangrovju sakņu atsegumiem, dzidru, caurspīdīgu ūdeni un vietām - medus krāsas gultni. Sajūtas kā slīdot pa ūdens virsmu, apkārt paveroties mainīgai un dabiskai ainavai. 

Uzzināt vairāk

AR SUP PA ROJaS UP'

Iespēja piedzīvojumu rezervēt jebkurā dienā un laikā individuāli.

Rojas upe būs patīkams atklājums jaunu supošanas maršrutu meklētājiem. Upe ir šaura, straume ir neliela, līdz ar to airēt ir viegli - tā ir piemērota supošanas iesācējiem. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga. Upe ir draudzīga laivotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. Šis būs īsts piedzīvojums!

VAIRĀK INFO

Saulgriežu saullēkta sagaidīšana jūrā


Unikāls piedzīvojums - 2024. gads, 21.jūnijs, sākums plkst. 3:00. Jau par tradīciju iedibinātais Saulgriežu rīts, ko sagaidīsim uz SUP dēļiem jūrā. Šī rīta maģiju un enerģijas lādiņu nav iespējams aprakstīt. Tas IR jāpiedzīvo! Uz šo pasākumu iesakām laicīgi rezervēt vietu uz SUP dēļa. Piecelties 2:00 naktī un doties pretī vasarai, tiešām būs to vērts. Pārliecinies pats!

vairāk info

Piedzīvojums pa irbes upi

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 20. 

Iesildāmies vasarai! Irbes upe ir fantastiska ar tai raksturīgiem smiltājiem, kas ir veidojušies ledus laikmeta beigu posmā un vēlāk vēji izveidojuši kāpas. Apkārtne ir neskarta un tīra. 

vairāk info

SAULGRIEŽU SAULLĒKTS ENGURES EZERĀ

Unikāls piedzīvojums - 2024. gads, sākums plkst. 3:00.

To maģisko sajūtu nevar aprakstīt! Tā IR jāpiedzīvo! Piedāvājam sagaidīt Saulgriežu rītu uz SUP dēļa Engures ezerā kopā ar savvaļas zirgiem, govīm, putniem, bebriem, sikspārņiem un vēl un vēl, un vēl.. Piedzīvo brīdi, kad mostas daba un sāksies vasara!

vairāk info

SUNSET SUP PARTY

Vasara ir īstais laiks, lai nodotos piedzīvojumiem uz ūdens! Saulrieti Rojas pludmalē ir fantastiski skaisti. Un dārza ballītes ar gardiem ēdieniem un labu mūziku foršā kompānijā ir perfekta kombinācija. Tādēļ SPURA to visu apvienojusi vienā vakarā – šī būs superīga šīs vasaras SUP piedzīvojumu ballīte!

vairāk info

KONCERTI UZ SUP

Sadarbībā ar mūziķiem un māksliniekiem, radām neaizmirstamas sajūtas. Meža ieskauti, upes vidū, prom no civilizācijas.. Maģiski! Izbaudi mirkli un izdzīvo kādu no meža stāstiem, kurus radīsim kopā uz dabas koncertzāles skatuves.

VAIRĀK INFO


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.