Saullēkts jūrā

Piedzīvojumus jūrā atsāksim no 2019. gada jūnija.

Noķer adrenalīnu un piedzīvo neaizmirstamas sajūtas uz SUP jūrā! Vasaras saullēkti jūrā ir fantastiski. Zvejnieki ar zvejas kuģiem dodas zvejā, kaiju dziesmas un jūras smarža... Tas viss un vēl vairāk sagaida Tevi piedzīvojumā.

PIEDZĪVOJUMĀ IETILPST:

  • SUP dēlis ar nepieciešamo inventāru, peldveste;
  • ūdensizturīga soma mantām;
  • garais hidrotērps;
  • profesionāli foto/video;
  • aptuveni 2 stundas ilga supošana;
  • kopēja instrukcija un individuāla apmācība;
  • uzkodas pēc supošanas.

Cena 23 EUR no personas bez fotogrāfa.

Cena 25 EUR no personas ar fotogrāfu.

Sava dalība pasākumā ir obligāti jāpiesaka iepriekš!

SUP piedzīvojumu noma SpuraSUP piedzīvojumu noma SpuraSUP piedzīvojumu noma SpuraSUP piedzīvojumu noma Spura

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Šis piedzīvojums nav sacensības, un lielākoties visi dalībnieki būs iesācēji vai vidēja sagatavotības līmeņa airētāji. Sākumā būs kopīga instrukcija. Saņemsi arī individuālu apmācību. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Ar augstu atbildības sajūtu uzņemsimies rūpes par Tavu drošību uz ūdens, jo instruktors dosies līdzi laivā. Protams, tiem, kuri vēlas supot paši, bez instruktora un citu dalībnieku klātbūtnes, šāda iespēja netiks liegta. Līdzi laivā dosies arī fotogrāfs, kas iemūžinās fantastiski piedzīvotos mirkļus.

PIEDZĪVOJUMA ILGUMS

Pasākumā ierašanās laiks norādīts 30 minūtes pirms došanās ūdenī, lai vari paspēt pārģērbties hidrotērpā, kuru Tev izsniegsim, kā arī parakstīt drošības instrukcijas uz ūdens. Supošanas ilgums līdz 2 stundām. Pēc tam ierēķini vēl laiku kopīgai uzkodu baudīšanai, ko būsim sarūpējuši.

Kopējais pasākuma garums – 3 stundas un 30 minūtes.


IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

  • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
  • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli, ja vēlies;
  • siltu plediņu un drēbes, kurās pārģērbties pēc supošanas.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, protams, pasākumu pārceļam uz citu Tev izdevīgu dienu vai arī, gadījumā, ja esi jau iemaksājis naudu, to pilnībā atgriežam. Pasākums notiks arī lietus (bet ne stipru lietusgāžu) un noteikti notiks apmākušos laikapstākļu gadījumā. Pasākumu varam pārcelt arī supošanai nepiemērota vēja dēļ (īpaši attiecas uz piedzīvojumiem jūrā). Par jebkurām izmaiņām, mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Iemaksāt drošības naudu par dalību piedzīvojumā nav nepieciešams. Mēs Tev uzticamies! Tādēļ īpaši aicinām plānu maiņas gadījumā, mūs pēc iespējas laicīgāk brīdināt, lai varētu atrast kādu citu, kurš piedzīvojumā dosies Tavā vietā. 

Individuāli rezervētam pasākumam ir jāiemaksā drošības nauda 5 EUR apmērā no personas. Tavu plānu maiņas gadījumā, naudu atgriežam 48 stundas pirms pasākuma. Nepiemērotu laikapstākļu dēļ, naudu atgriežam 2 stundas pirms pasākuma.

Ir iespēja piedzīvojumu rezervēt privāti. Ja vēlies, droši jautā par iespējām!

Iespējams līdzi ņemt arī bērnus, par to iepriekš mūs informējot. Bērniem līdz 6 gadu vecumam pasākums ir bez maksas. No 6 gadu vecuma, par papildus personu uz SUP dēļa, dalības maksa ir 10 EUR (cenā ietilpst peldveste, hidrotērps, fotogrāfa pakalpojums, uzkodas).

DALĪBA AR SAVU SUP DĒLI

Mūsu piedzīvojumos vari piedalīties ar savu SUP dēli. Ar savu SUP dēli dalība pasākumā ir 10 EUR. Ja esi iegādājies Anomy SUP dēli pie mums, dalība visos mūsu organizētos pasākumos ir bez maksas!

TIKŠANĀS VIETA

Tiekamies Selgas ielā 2, Rojā. Maršruts sāksies Rojas upē, tad izsuposim cauri Rojas ostai moliem, un piedzīvojumu turpināsim Rojas pludmalē. Vajadzīgākās Jūsu mantas nogādāsim beigu punktā. Atpakaļ pie sava auto būs ātri un vienkārši nokļūt dažu minūšu gājienā ar kājām!

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!

0

 .