Ar SUP pa Rojas up'

Piedzīvojumus pa Rojas upi atsāksim no 2019. gada maija.

Rojas upe būs patīkams atklājums jaunu supošanas maršrutu meklētājiem. Upe ir šaura, straume ir neliela, līdz ar to airēt ir viegli - tā ir piemērota supošanas iesācējiem. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga. Upe ir draudzīga laivotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. No Rojas upes caur ostu un moliem mierīgos laikapstākļos ir iespējams izbraukt jūrā. Šis būs īsts piedzīvojums!

 

PIRMĀ REIZE UZ SUP DĒĻA

Nebēdā, ja uz SUP dēli kāpsi pirmo reizi. Sākumā novadīsim instrukciju un Jūs apmācīsim. Spuras SUP dēļi ir ļoti stabili un pāris minūtēs jau būsi apguvis pirmās iemaņas. Turklāt Rojas upē nav straumes, tā ir ļoti lēna un mierīga, tās krasti ir līkumaini un šauri. Upe nav dziļa. 

 IESAKĀM PAŅEMT LĪDZI

  • otru apavu pāri, ja gadījumā uz SUP saslapināsi kājas, lai mājup nav jādodas ar slapjiem apaviem;
  • uz SUP līdzi vari paņemt ūdens pudeli, ja vēlies;
  • ja izvēlēsies SUPot ar drēbēm, iesakām līdzi paņemt sausu apģērbu.

Mēs nespējams 100% nodrošināt saulainus laikapstākļus, bet apsolam dot pozitīvas emocijas un radīt neaizmirstamu piedzīvojumu!

SLIKTU LAIKAPSTĀKĻU DĒĻ, lūdzam iepriekš mūs brīdināt, ja tomēr neieradīsieties uz savu rezervēto laiku. Supot ir iespējams lietus laikā, bet stiprā vējā to nerekomendējam darīt (īpaši bīstami stiprā vējā ir supot jūrā). Par jebkurām iespējamām izmaiņām mēs ar Tevi sazināsimies, tādēļ ir svarīgi, lai atstāj arī mums savus kontaktus.  

DROŠĪBAS NAUDA

Iemaksāt drošības naudu par dalību piedzīvojumā nav nepieciešams. Mēs Tev uzticamies! Tādēļ īpaši aicinām plānu maiņas gadījumā, mūs pēc iespējas laicīgāk brīdināt.

TIKŠANĀS VIETA

PIETEIKTIES PIEDZĪVOJUMAM VAI UZDOT JAUTĀJUMUS:

Aizpildot jautājumu vai pieteikšanos formu, personas dati netiks izpausti trešajām personām!


*

*

*
0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .