Ar augstu atbildības sajūtu, uzņemsimies rūpes par Jūsu uzņēmuma pasākumu. Mūsu iespējās ir pilnvērtīga servisa nodrošināšana sākot ar maziem darba kolektīviem līdz pat 100 cilvēku apjomīgiem pasākumiem. Piedāvājam gan SUP un kajaku nomu kā daļu no Jūsu pasākuma aktivitāti, gan pilnu individuālo pasākuma servisu. Nogādāsim SUP dēļus vai kajakus pie Jūsu izvēlētas ūdenstilpnes, kā arī varam ieteikt, mūsuprāt, labākās un tieši Jūsu kolektīvam piemērotākās supošanas vietas. 

Pasākumos nodrošinam ar inventāru, peldvestēm, ūdensizturīgām somām, garajiem hidrotērpiem, drošības instrukciju un apmācību. Ir iespēja piedzīvojumā papildus izvēlēties SPURAS fotogrāfu, kas iemūžinās neaizmirstamus mirkļus, kā arī, pēc vēlēšanās, varam izveidot video, kas pasākumam radīs īpašu pievienoto vērtību! 

Garantējam, ka Jūsu darbinieki būs lieliski izklaidējušies un piedzīvojums ļaus mesties darbos ar jaunu sparu!

Pēc pieprasījuma, piedāvājam uzklāt arī uzkodu galdu un sarīkot skaistu pikniku. Ar plašāku mūsu piedāvājumu, varat iepazīties šeit!

Esam ar ievērojamu pieredzi pasākumu organizēšanā, vadībā un pilnīga servisa nodrošināšanai, tādēļ Jūs varat mums pilnībā uzticēties un paši izbaudīt lielisku atpūtu!

pasākumu varianti:

  • sporta spēles;
  • vecmeitu / vecpuišu ballītes;
  • dzimšanas dienas ballītes;
  • koncerti ar Latvijā pazīstamiem māksliniekiem uz SUP dēļiem/kajakos/laivās;
  • klases / studiju kursa ballītes un jebkādi cita veida pasākumi!

uzzināt cenu

Pirkumu grozs