Saullēkts Engures ezerā

SUP Engures ezers

Nākamais piedzīvojums - 18. jūlijs, ierašanās plkst. 4:10.

Engures ezers ir brīnišķīgs - tas ir unikāls ar savvaļas zirgiem un govīm, kas brīvā dabā ganās apkārt ezeram. Ezerā mīt tūkstošiem putnu, ir vairākas saliņas. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Turklāt saullēktu sagaidīt uz SUP dēļa būs neaizmirstami! 

Saulriets Engures ezerā

SUP noma Engures ezerā

Nākamais piedzīvojums - 19. jūlijs, ierašanās plkst. 20:30.

Engures ezerā ir fantastiskākie saulrieti. Ezerā ūdens iekrāsojas visās varavīksnes krāsās. Brīvā dabā ezeram apkārt ganās govis un zirgi. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Neaizmirstams piedzīvojums garantēts!

vairāk info

Saullēkts Jūrā

SUP noma SPURA

Nākamais piedzīvojums - 25. jūlijs, ierašanās plkst. 3:30.

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 8. 

Noķer adrenalīnu un piedzīvo neaizmirstamas sajūtas uz SUP jūrā! Vasaras saullēkti jūrā ir fantastiski. Zvejnieki ar zvejas kuģiem dodas zvejā, kaiju dziesmas un jūras smarža... Tas viss un vēl vairāk sagaida Tevi piedzīvojumā.

vairāk info

Saulriets jūrā

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli. 

Vasaras vakaros jūra nereti ir gluda kā spogulis. Saule noriet aiz priežu galotnēm, jūra iekrāsojas rozā krāsā. Jūras un priežu meža smarža, neizmirstams saulriets un ugunskurs, pie kura kopīgi pasēdēsim un uzcepsim desiņas. Un vēl, un vēl, un vēl...

vairāk info

SUP piedzīvojums Slokas ezerā

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 8. 

Slokas ezers atrodas vien pus stundas braucienā no Rīgas! Ezers ir īsts atklājums supošanas piedzīvojumu meklētājiem. Tā atrašanās vieta slēpjas starp Padomju mantojumu atstātajām ēku drupām, ceļa galā paveroties fantastiskai ezera ainavai. Ezerā ir vairākas saliņas un tā ir iecienīta putnu vērošanas vieta.

Uzzināt vairāk

AR SUP PA ROJ'S UP'

Nākamais piedzīvojums - 19. jūlijs, ierašanās 11:00.

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 5. 

Rojas upe būs patīkams atklājums jaunu supošanas maršrutu meklētājiem. Upe ir šaura, straume ir neliela, līdz ar to airēt ir viegli - tā ir piemērota supošanas iesācējiem. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga. Upe ir draudzīga laivotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. Šis būs īsts piedzīvojums!

VAIRĀK INFO

Saulgriežu saullēkta sagaidīšana jūrā


Unikāls piedzīvojums - 2021. gads, 20.jūnijs, sākums: 3:00. Jau par tradīciju iedibinātais Saulgriežu rīts, ko sagaidīsim uz SUP dēļiem jūrā. Šī rīta maģiju un enerģijas lādiņu nav iespējams aprakstīt. Tas IR jāpiedzīvo! Uz šo pasākumu iesakām laicīgi rezervēt vietu uz SUP dēļa. Piecelties 2:00 naktī un doties pretī vasarai, tiešām būs to vērts. Pārliecinies pats!

vairāk info

Piedzīvojums pa irbes upi

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 10.

Iesildāmies vasarai! Irbes upe ir fantastiska ar tai raksturīgiem smiltājiem, kas ir veidojušies ledus laikmeta beigu posmā un vēlāk vēji izveidojuši kāpas. Apkārtne ir neskarta un tīra. 

vairāk info

Saullēkts Sasmakas ezerā

SUP noma Spura

Iespēja piedzīvojumu rezervēt individuāli - minimālais supotāju skaits - 8. 

Agrā rīta migliņa pār ezeru, ezera smarža un miers rītam austot. Iesāc rītu neparastāk un neaizmirstamāk. Šis būs piedzīvojums, ko tik drīz nespēsi aizmirst. Vienaldzīgo nepaliks!

vairāk info

SUNSET SUP PARTY

Nākamais piedzīvojums - 10. jūlijs. 

Vasara ir īstais laiks, lai nodotos piedzīvojumiem uz ūdens! Saulrieti Rojas pludmalē ir fantastiski skaisti. Un dārza ballītes ar gardiem ēdieniem un labu mūziku foršā kompānijā ir perfekta kombinācija. Tādēļ SPURA to visu apvienojusi vienā vakarā – šī būs superīga šīs vasaras SUP piedzīvojumu ballīte!

vairāk info

Saulgriežu saullēkts engures ezerā

Unikāls piedzīvojums - 2021. gads, 21.jūnijs, sākums: 3:00. 

To maģisko sajūtu nevar aprakstīt! Tā IR jāpiedzīvo! Piedāvājam sagaidīt Saulgriežu rītu uz SUP dēļa Engures ezerā kopā ar savvaļas zirgiem, govīm, putniem, bebriem, sikspārņiem un vēl un vēl, un vēl.. Piedzīvo brīdi, kad mostas daba un sāksies vasara!

vairāk info


0

 .