Saullēkts Engures ezerā

SUP Engures ezersNākamais piedzīvojums - 16. jūnijs, 2019. gads. Engures ezers ir brīnišķīgs - tas ir unikāls ar savvaļas zirgiem un govīm, kas brīvā dabā ganās apkārt ezeram. Ezerā mīt tūkstošiem putnu, ir vairākas saliņas. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Turklāt saullēktu sagaidīt uz SUP dēļa būs neaizmirstami! 

Saulriets Engures ezerā

SUP noma Engures ezerāNākamais piedzīvojums - 16. jūnijs, 2019. gads. Engures ezerā ir fantastiskākie saulrieti. Ezerā ūdens iekrāsojas visās varavīksnes krāsās. Brīvā dabā ezeram apkārt ganās govis un zirgi. Fantastiskas ainavas un neskartas dabas miers. Neaizmirstams piedzīvojums garantēts!

vairāk info

Saullēkts Jūrā

SUP noma SPURANoķer adrenalīnu un piedzīvo neaizmirstamas sajūtas uz SUP jūrā! Vasaras saullēkti jūrā ir fantastiski. Zvejnieki ar zvejas kuģiem dodas zvejā, kaiju dziesmas un jūras smarža... Tas viss un vēl vairāk sagaida Tevi piedzīvojumā.

vairāk info

Saulriets jūrā

SUP noma SpuraVasaras vakaros jūra nereti ir gluda kā spogulis. Saule noriet aiz priežu galotnēm, jūra iekrāsojas rozā krāsā. Jūras un priežu meža smarža, neizmirstams saulriets un ugunskurs, pie kura kopīgi pasēdēsim un uzcepsim desiņas. Un vēl, un vēl, un vēl...

vairāk info

SUP piedzīvojums Slokas ezerā

Slokas ezers atrodas vien pus stundas braucienā no Rīgas! Ezers ir īsts atklājums supošanas piedzīvojumu meklētājiem. Tā atrašanās vieta slēpjas starp Padomju mantojumu atstātajām ēku drupām, ceļa galā paveroties fantastiskai ezera ainavai. Ezerā ir vairākas saliņas un tā ir iecienīta putnu vērošanas vieta.

Uzzināt vairāk

SUP piedzīvojums Kaņiera ezerā

Kaņiera ezers ir unikāls un dabas daudzveidīgs. Ezerā ir 14 salas, supošana šajā ezerā ir ļoti interesanta un īpaša - ezers ir īpaši aizsargājams - iekļauts Ķemeru nacionālā parka teritorijā. Tajā var vērot aptuveni 200 putnu sugas. Ezerā atrodas arī peldoša dēļu laipa, tādēļ pirms supošanas vari doties pasakainā pastaigā pa niedru takām.


Uzzināt vairāk

Saulgriežu saullēkta sagaidīšana jūrā

Saulgriežu sagaidīšana uz SUP jūrā

Unikāls piedzīvojums - 21.jūnijs, 2019.gads. Jau par tradīciju iedibinātais Saulgriežu rīts, ko sagaidīsim uz SUP dēļiem jūrā. Šī rīta maģiju un enerģijas lādiņu nav iespējams aprakstīt. Tas IR jāpiedzīvo! Uz šo pasākumu iesakām laicīgi rezervēt vietu uz SUP dēļa. Piecelties 2:00 naktī un doties pretī vasarai, tiešām būs to vērts. Pārliecinies pats!

vairāk info

Piedzīvojums pa irbes upi

Irbes upe ir fantastiska ar savu savdabīgo 2 km garo ieteci jūrā - garu smilšu strēli. Ieteka katru gadu maina savu vietu un izskatu. Irbes upei raksturīgie smiltāji veidojušies ledus laikmeta beigu posmā un vēlāk vēji izveidojuši kāpas. Apkārtne ir neskarta un tīra. 

vairāk info

Saullēkts Sasmakas ezerā

SUP noma SpuraAgrā rīta migliņa pār ezeru, ezera smarža un miers rītam austot. Iesāc rītu neparastāk un neaizmirstamāk. Šis būs piedzīvojums, ko tik drīz nespēsi aizmirst. Vienaldzīgo nepaliks!

vairāk info

Ar Sup pa RojAs up'

Rojas upe būs patīkams atklājums jaunu supošanas maršrutu meklētājiem. Upe ir šaura, straume ir neliela, līdz ar to airēt ir viegli - tā ir piemērota supošanas iesācējiem. Upes krasti ir līkumaini, ainava ir mainīga. Upe ir draudzīga laivotājiem, jo upes krastos ierīkotas labiekārtotas izkāpšanas vietas. No Rojas upes caur ostu un moliem mierīgos laikapstākļos ir iespējams izbraukt jūrā. Šis būs īsts piedzīvojums!

vairāk info

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .